Fryzjer męski, damski i z ofertą dla dzieci!

Fryzjerzy zajęli piąte miejsce w badaniu najbardziej (i najmniej) godnych zaufania zawodów, w niedawnym badaniu. Jedynymi zawodami, które ich zwyciężyły, byli lekarze, nauczyciele, sędziowie i naukowcy – całkiem dobre towarzystwo, nie sądzisz? Około 69% ludzi ufa fryzjerowi męskiemu, że powie im prawdę. Jednak relacja klient-fryzjer męski to coś więcej, niż na pierwszy rzut oka. W skrócie, dobry fryzjer męski to taki, który sprawia, że ​​czujesz się tak „jak w domu”, że wizyta jest bardziej przyjemnością niż koniecznością.

Jeśli jesteś osobą ludzką i uważasz, że fryzjerstwo może być na Twojej ulicy, zadaj sobie pytanie, czy masz te najlepsze cechy. Styl, który polecasz swojemu klientowi, powinien w dużym stopniu zależeć od tego, co chce osiągnąć. Istnieje misterna więź między naszym wyglądem a pewnością siebie. Dobry fryzjer męski będzie wiedział, jak „czytać między wierszami” i wymyślić, jaki styl będzie pasował do klienta, a także sprawi, że będzie szczęśliwy.

Klient może na przykład wyrazić, że jest zmęczony tym samym starym stylem. Jednak ich sposób ubierania się i makijaż mogą wykazywać skłonność do bardziej tradycyjnych stylizacji. Dlatego możesz chcieć zasugerować delikatną, ale widoczną zmianę (taką jak nieco jaśniejszy kolor lub dodanie nieco większego kąta lub ruchu do ich kroju), delikatnie znajdując równowagę między prostotą a kreatywnością.