Broszki, naszyjniki i kolczyki bursztyn idealne na prezent!

Dla kogo są stworzone naszyjniki, kolczyki z bursztynu? Bursztynowe naszyjniki, kolczyki bursztyn z koralików przeznaczone są dla dzieci, które ząbkują lub wykazują oznaki ząbkowania. Zalecany wiek różni się w zależności od producenta, chociaż ogólnie twierdzą, że noszenie ich w wieku od 4 miesięcy do 3 lat przynosi korzyści.

Dlaczego są używane kolczyki bursztyn? Gdy małe dzieci są nieszczęśliwe, naturalne jest poszukiwanie łatwych, szybkich i skutecznych rozwiązań. Ale ukojenie płaczącego dziecka, które wydaje się nieszczęśliwe z powodu bólu związanego z ząbkowaniem, może być bardzo trudne. W miarę wyrzynania się zębów dziąsła mogą być opuchnięte, zaczerwienione i obolałe, i dopóki nie wyjdą poza brzeg dziąseł, jedynym sposobem pomocy dziecku jest złagodzenie objawów. To niektóre z powodów, dla których naszyjniki z bursztynu, kolczyki bursztyn stały się tak popularne. Ich atrakcyjności dodaje fakt, że są one również uformowane z naturalnej substancji, łatwo się je zakłada, a niektórzy uważają, że biżuteria wygląda atrakcyjnie.

Czy naszyjniki z bursztynu, kolczyki bursztyn są bezpieczne? Naszyjniki, kolczyki i bransoletki z bursztynowych koralików nie są bezpieczne w użyciu. Stanowią zagrożenie uduszenia dla dzieci, jeśli zaciskają się wokół szyi dziecka. Mogą się również złamać, a dziecko może wdychać koraliki, jeśli będzie żuć naszyjnik do ust lub żuć. Niektóre naszyjniki mają zapięcie magnetyczne, które po połknięciu może spowodować perforację jelit.