Tanie rozwiązanie na ocieplanie pianką Kartuzy

Wraz z ciągłym rozwojem oszczędzania energii w budynkach izolacja i ocieplanie pianką Kartuzy konstrukcji budowlanych stały się ważną częścią oszczędzania energii w budynkach i stały się nową dziedziną badań i zastosowania energooszczędnej technologii budowlanej w Kartuzach. Generalnie dach i ściana budynku powinny być izolowane i izolowane.

Istnieją trzy rodzaje izolacji ścian, a mianowicie izolacja wewnętrzna ściany, izolacja zewnętrzna ściany i izolacja rdzenia ściany wykonywana poprzez ocieplanie pianką Kartuzy. Izolacja ściany wewnętrznej i izolacja rdzenia ściany wewnętrznej są w większości wykonane z materiałów nieorganicznych, natomiast ściana zewnętrzna izolacja wykonana jest z materiałów nieorganicznych i organicznych, takich jak pianka PUR Kartuzy.

Wełna mineralna odnosi się głównie do wełny mineralnej, bawełny żużlowej, bawełny szklanej, bawełny z krzemianu glinu i jej produktów, o cechach małej gęstości objętościowej, niskiej przewodności cieplnej, niepalności, odporności cieplnej, przeciw zamarzaniu, antykorozyjnej, nie- ćma, dobra stabilność chemiczna i tak dalej. Wełna mineralna jest głównym materiałem izolacyjnym dla przemysłu i budownictwa. Ma dobrą perspektywę zastosowania w ogrzewaniu budynków w zachodnich i północnych obszarach Chin, zwłaszcza na obszarach wiejskich i ubogich. Bawełna izolacyjna odnosi się do materiałów termoizolacyjnych otrzymywanych przez obróbkę odpadów bawełnianych (takich jak dżinsy) nietoksycznym, ognioodpornym i odrobaczającym borem.

Bawełna izolacyjna jest odpowiednia do utrzymywania temperatury w domu w zimnym klimacie, ale też tańsza więc ocieplanie pianką Kartuzy wychodzi trochę drożej. Bawełna izolacyjna jest płaska, a sposób montażu jest podobny do montażu izolacji z włókna bambusowego. Nie ma potrzeby noszenia masek oddechowych i sprzętu ochronnego podczas montażu wełny izolacyjnej ani etykiet ostrzegawczych wymaganych przez produkt.