Co zaoferuje Ci sala weselna Bemowo?

Oto kilka tradycyjnych czynności weselnych które zapewnia sala weselna na Bemowie o nazwie Waniliowa. Pomożemy Ci wybrać, jakie zajęcia chcesz na swoim weselu, korzystając z naszego . Nasz koordynator wydarzeń, koordynator sali weselnej Bemowo prześle Ci harmonogram ślubu na podstawie wybranych przez Ciebie. Wiemy, jak długo trwa każda czynność i kiedy jest zwykle wykonywana. Przejrzysz oś czasu i poinformujesz nas o wszelkich zmianach, które chcesz wprowadzić. Twój DJ poprowadzi wszystkie Twoje czynności weselne. Godzina koktajlowa następuje bezpośrednio po ceremonii ślubnej w miejscu takim jak sala weselna Bemowo.

Jest to czas, kiedy fotografowie wykonują zdjęcia z wesela. Koktajle, przystawki i rozrywka są zapewnione Twoim gościom przez miejsce jakim jest sala weselna Bemowo, gdy czekają, aż wesele skończy robić te niezbędne zdjęcia. Godzina koktajlowa odbywa się zazwyczaj w wydzielonej strefie przed weselem. Zaraz po godzinie koktajlu Twoi goście udadzą się do recepcji. Linia przyjęć daje możliwość przywitania się Pary Młodej wszystkich gości. Linię zwykle tworzy najpierw matka panny młodej, potem ojciec, następnie matka i ojciec pana młodego, panna młoda i pan młody, a następnie panna młoda i panna młoda i druhny (często opuszcza się opiekunów, aby przyspieszyć gości” przez linię).

Niektórzy wybierają po prostu narzeczoną i pana młodego na linię odbiorczą. Może to mieć miejsce tuż po ceremonii lub tuż przed przyjęciem. Linia odbiorcza może zająć dużo czasu. Wesele na 100 osób może trwać od 30 do 40 minut choć sala weselna Bemowo poleca znacznie dłuższe imprezy. Dlatego niektórzy wybierają zamiast tego wizyty przy stole.