Najlepszy żłobek Białołęka

Jeśli regularnie czytasz naszego bloga, wiesz, że mam ponad 10-letnie doświadczenie we wczesnej edukacji. Uczyłem w żłobek Białołęka i w kilku przedszkolach. Nic więc dziwnego, że często jestem proszony o radę dotyczącą wyboru przedszkola. Mimo całego mojego własnego doświadczenia w edukacji wczesnoszkolnej pamiętam bolesne, gdzie wysłać syna do przedszkola. Oczywiście ta bolesna decyzja doprowadziła do wielu lat nauczania przedszkola z niesamowitymi nauczycielami. Chciałem ułatwić moim rodzicom, więc oto kilka wskazówek, jak wybrać przedszkole odpowiednie dla twojego dziecka. Jak wybrać przedszkole, które dobrze pasuje Najpierw zawęź swoje opcje, patrząc na lokalizację, godziny i cenę. Każda rodzina jest inna, więc te względy będą się różnić w zależności od potrzeb. Po zawężeniu go do kilku przedszkoli zaplanuj wycieczkę. Pierwszą trasę najlepiej wykonać bez dzieci, abyś mógł skupić się na obserwacji i zadawaniu pytań. Podczas zwiedzania przedszkola pamiętaj o tych siedmiu czynnikach. Pomogą ci wybrać żłobek Białołęka, który najlepiej pasuje do twojego dziecka.
1. PERSONEL.
Spośród pozycji na tej liście zdecydowanie najważniejszy jest personel przedszkolny! Miej oko na: Jak nauczyciele wchodzą w interakcje z uczniami. Podczas rozmowy nauczyciele powinni zejść na poziom oczu uczniów. Ważne jest również, aby zobaczyć prawdziwe rozmowy między personelem a dziećmi. To pokazuje prawdziwe zainteresowanie tym, co dzieci mają do powiedzenia, a także prawdziwe zainteresowanie nimi. Personel, który oczywiście dba o dzieci. Można to zobaczyć na wiele sposobów podczas zwiedzania placówki, jaką jest żłobek Białołęka. Powinieneś widzieć uśmiechy i słyszeć śmiech w klasach. Pracownicy powinni naprawdę słuchać uczniów. Powinno być wiele interakcji między nauczycielami i uczniami, a także między uczniami i ich rówieśnikami. Uściski, piątki i zachęcające słowa są również świetnymi wskaźnikami. Pracownicy, którzy lubią to, co robią! Jest to o wiele trudniejsze do stwierdzenia na podstawie obserwacji. Porozmawiaj z nauczycielami, jeśli to w ogóle możliwe, a miłość do nauczania zwykle świeci! Zapytaj dyrektora przedszkola o wskaźnik obrotów szkoły. Jeśli wielu nauczycieli jest tam od lat, to dobry znak. Personel, który został odpowiednio przeszkolony. Dyrektor w miejscu jakim jest żłobek Białołęka powinien być w stanie udzielić nauczycielom informacji o szkoleniu z zakresu resuscytacji, a także o rozwoju zawodowym pracowników.
2. BEZPIECZEŃSTWO.
Obowiązujący plan. Zapytaj dyrektora przedszkola o plany awaryjne szkoły, a także o proporcje nauczycieli do uczniów. Spójrz także na plac zabaw podczas zwiedzania. 7 ważnych czynników dotyczących wyboru żłobka Białołęka.
3. ŚRODOWISKO.
Sale lekcyjne z meblami dla dzieci. Dzieciaki muszą czuć się swobodnie, gdy ich małe mózgi rosną. Przestrzeń do poruszania się po klasie. Pokoje nie muszą być duże, ale powinny być odpowiednio dobrane do liczby dzieci. Sale szkolne bogate w druk. Szukaj słów oznaczających części klasy i mnóstwo książek. Uważaj na nauczycieli spisujących historie dzieci i szukaj książek dla dzieci. To tylko kilka sposobów na dostrzeżenie środowiska bogatego w druk. Uczeń pracuje w klasie. Sztuka, pisanie, budowanie i zdjęcia uczniów powinny być widoczne w całej klasie. Powinno wydawać się, że należy do nich przestrzeń.

żłobek Białołęka