Żłobek prywatny Poznań

Jesteśmy dumni z historii naszego żłobka Poznań i jesteśmy wdzięczni za to, że możemy nadal się rozwijać, rozwijać i zapewniać dzieciom miejsce, w którym mogą one odkrywać, odkrywać i czuć się szczęśliwe. Nasz żłobek prywatny Poznań będzie obchodzić 60 rok istnienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej rocznicy, zadzwoń teraz do naszej recepcji i sprawdź jak będziemy wspólnie świętować ten jubileusz.

Opieka nad dziećmi w najlepszym wydaniu to nasza wizytówka. Szeptana wiadomość zawsze była naszą najlepszą strategią marketingową i jesteśmy niezmiernie dumni, że wiele dzieci, które były z nami w placówce opiekuńczej jaką jest żłobek prywatny Poznań w przeszłości, teraz wysyłają własne dzieci, aby uczyć się z nami.
Dziecko czyta – Dziecko się bawi. Szybkie spojrzenie na szczęśliwe twarze naszych dzieci, którymi opiekuje się dobrze wykwalifikowany personel, który od wielu lat jest częścią tkaniny jaką zdobi żłobek prywatny Poznań, pokaże, że niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają: dzieci nadal są najszczęśliwsze w nauce i zabawie w wspierające, stymulujące środowisko.

Wzrost i rozwój.
Przez wszystkie zmiany w praktyce opieki nad dziećmi na przestrzeni lat przestrzegaliśmy naszej filozofii wyjątkowej opieki nad dziećmi w przyjemnym i komfortowym otoczeniu. Zadzwoń do nas po więcej szczegółów. Zapewniamy opiekę nad dziećmi rodzicom i opiekunom w całym Poznaniu. Pozwól dziecku się rozwijać w żłobek prywatny Poznań – placówce która została otwarta przez mojego ojca i jego pierwszą żonę w 1958 roku. Wkrótce szkoła stała się integralną częścią miasta Poznań i sąsiednich społeczności. Sukces był tak szybki, że wkrótce potrzebna była przeprowadzka i szkółka przeniosła się do swojej obecnej lokalizacji, wspaniałego kamiennego domu z 1880 roku, otoczonego polami i lasami w Poznaniu. Żłobek prywatny Poznań zmniejszył ilość dzieci w ostatnich latach do 50 maluszków w miarę otwierania kolejnych placówek i teraz włączamy etap wczesnej edukacji do naszej codziennej rutyny.

żłobek prywatny Poznań