Nagrobki Strzegom – z czego można je wykonać?

Wybór trwałego materiału na nagrobek ma długą drogę do zapewnienia jego długowieczności i atrakcyjności. Zdecydowanie granit i brąz są uważane za najlepsze materiały na nagrobki Strzegom pod tym względem. Nagrobki ze stali nierdzewnej również stają się obecnie dość popularne.

Nagrobki granitowe: Granit to niedrogi, twardy i wytrzymały kamień odporny na ekstremalne warunki otoczenia więc idealnie nadaje się na nagrobki Strzegom. Co więcej, jest dostępny w szerokiej gamie kolorów, takich jak czarny, biały, szary, niebieski, zielony, magenta, mahoń i tak dalej. Ponadto można go wyrzeźbić, aby zawierał misterne dzieła sztuki i piękne epitafia. Niektóre wzory są grawerowane ręcznie za pomocą gumowych szablonów z samoprzylepnym podkładem. Firmy mogą również korzystać z komputerowych maszyn do cięcia szablonów. Ponadto końcowy proces rzeźbienia jest zwykle wykonywany przez piaskowanie. Kolejną zaletą granitowego nagrobka jest to, że jest ciężki i dlatego nie jest łatwy do kradzieży. Poza tym nie jest nawet tak ceniony, jak inne materiały, takie jak metale podatne na kradzież. Dlatego granit jest zdecydowanie jednym z najlepszych materiałów używanych do produkcji nagrobków w mieście Strzegom.

Brązowe markery: te markery mają elegancki i wyrafinowany wygląd. Co więcej, na tych nagrobkach łatwo jest rzucić niesamowite wzory, symbole i litery. Dostępne są również brązowe nagrobki z granitową podstawą. Ponadto możesz zapłacić dodatkową cenę i zdobyć wazony z brązu. Podobnie jak granit, także pomniki z brązu są trwałe, sprężyste i łatwe w utrzymaniu. Jednak mają one większą cenę niż granit. Zasadniczo brąz jest stopem cyny i miedzi. Obejmuje również ołów i cynk. Średnia cena brązowego markera wynosi około 600–700 złotych.

Nagrobki Strzegom ze stali nierdzewnej: Te stylowe i nowoczesne nagrobki mogą trwać długo. Mogą zawierać wykończenie lustrzane, skomplikowane projekty i spersonalizowane napisy. Nagrobki ze stali nierdzewnej mogą być produkowane masowo lub ręcznie.