Zimowe wyjazdy narciarskie

Wysyłasz dziecko na zimowe wyjazdy narciarskie? Prosimy o zwrócenie naszej uwagi na wszelkie szczególne potrzeby dziecka, takie jak alergie, instrukcje medyczne itp. Im więcej ich instruktor wie, tym lepiej.

Ćwicz tylko lekcje dla początkujących w obszarze małych gór. Bardziej zaawansowane lekcje wykorzystują całą górę. Lekcje odbywają się niezależnie od pogody, więc upewnij się, że Twoje dziecko jest odpowiednio ubrane. Przekąski i / lub lunch są oferowane w ciągu dnia, w zależności od zakupionego produktu. Niektóre potrawy podawane na lunch mogą obejmować hamburgery, hot dogi, kanapki, sałatki, pizzę, nuggetsy z kurczaka lub makaron. Przekąski mogą obejmować jogurt, precle, wypieki, złote rybki, krakersy graham, sok, mleko, napoje gazowane lub gorącą czekoladę. Jeśli twoje dziecko ma specjalną dietę, rozważ zabranie ze sobą przekąski i lunchu.

Uczniowie na zimowych wyjazdach narciarskich uczą się więcej niż umiejętności jazdy na nartach i jazdy konnej. Nasi instruktorzy uczą „Kodeksu odpowiedzialności”, Idź z prądem, górskim środowiskiem i poznawaj nowych przyjaciół. Chcemy, aby dzieci dobrze się bawiły podczas nauki, więc lekcje przypominają raczej chodzenie zimowe wyjazdy narciarskie jak na obóz, a nie do szkoły.

PROGRAMY DLA DOROSŁYCH:
Zimowe wyjazdy narciarskie odbywają się niezależnie od pogody, więc proszę odpowiednio się ubrać. Będziesz odpowiedzialny za swój własny sprzęt. Ćwicz tylko lekcje dla początkujących w obszarze Launch Pad. Bardziej zaawansowane lekcje wykorzystują całą górę. Nauczysz się więcej niż umiejętności jazdy na nartach i jazdy konnej. Nasi instruktorzy uczą „Kodeksu odpowiedzialności”, Idź z prądem i środowiska górskiego. Chcemy, abyś cieszył się nauką jazdy na nartach lub jeździe.