Hydraulik Trójmiasto wykona czyszczenie i udrażnianie rur

Twoja toaleta znów się zatkała i tym razem to twoja wina. Aby pomóc Ci uniknąć przyszłych zatkania, powodzi lub awarii, poprosiliśmy hydraulików w całym kraju o podzielenie się największymi błędami swoich klientów – i sposobami ich uniknięcia.

1. Sięgasz po specjalne środku, które poleca hydraulik Trójmiasto. Zapomnij o używaniu chemikaliów do otwierania lub usuwania odpływów – rzadko wykonują zadanie do końca, mówi hydraulik Trójmiasto, właściciel Hydro Kliniki z Gdańska. Chemikalia są nie tylko bardzo trudne i niebezpieczne dla użytkownika, ale mogą również zniszczyć rury spustowe i sprzęt używany do usuwania zatkania. Wskazówka: Aby przede wszystkim zapobiec zatykaniu, trzymaj notoryczne zatykacze (takie jak tłuszcz i włosy) z dala od odpływów. Oczyść toaletę za pomocą … coli? Traktujesz toaletę jak kosz na śmieci. Nawet jeśli są oznaczone jako „spłukiwane”, nie wrzucają do toalety produktów higieny intymnej, ściereczek do czyszczenia ciała, płuczek toaletowych, podkładek do demakijażu ani żwirek dla kotów. Faktem jest, że nie rozpadają się wystarczająco szybko i ostatecznie mogą zablokować rurę spustową.

2. Próbujesz samodzielnie rozwiązać problemy z hydrauliką? Nie próbuj samodzielnie diagnozować i naprawiać problemu z hydrauliką ani nie zatrudniaj złotej rączki (lub handywoman) do wykonywania prac hydraulicznych, mówi hydraulik Trójmiasto, który pracuje od 25 lat w tej branży. Hydraulicy mogą szybciej znaleźć problem i rozwiązać go, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

3. Nie masz pojęcia, gdzie jest główny zawór wody. Nie bądź w ciemności, jeśli chodzi o lokalizację głównego zaworu wodnego i każdego awaryjnego zaworu odcinającego w twoim domu. I kiedy już to robisz, dowiedz się, jak wyłączyć te zawory. Jest to łatwe, ale jeśli wolisz, aby profesjonalista pokazał Ci, jak wielu hydraulików sprawdzi zawory odcinające bez żadnych opłat. 5. Używasz kropli w odświeżaczach do toalet. Porzuć odświeżacze do toalet w zbiorniku. Być może spodoba ci się niebieska woda, którą wytwarza w muszli klozetowej, ale te tabletki często zawierają chemikalia, które zużywają części robocze wewnątrz zbiornika, wyjaśnia hydraulik z Trójmiasta. Ponadto, gdy te tabletki rozpadają się, mogą utknąć w zaworze spłukującym i uniemożliwić spłukiwanie toalety.