Serwis telefonów i naprawa Huawei Warszawa

Jednym z typowych problemów na wielu urządzeniach z Androidem jest problem jakim jest naprawa Huawei Warszawa. W tym poście pokazujemy kroki rozwiązywania problemów, które możesz wypróbować, gdy napotkasz ten problem na telefonie Huawei.

Problem: ekran Huawei Pro pozostaje czarny i się nie włącza. Kupiłem Huawei P20 Pro, kiedy pojawił się po raz pierwszy w zeszłym roku, a do niedawna był bezbłędny. Kilka tygodni temu problem zaczął się, po tym, jak był na dworze, telefon miał czarny ekran, ale od czasu do czasu migało światło. Zwykle robiłoby to przez około godzinę, a następnie magicznie rozwiązałoby się. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, gdy tylko miałem okazję, i to całkowicie rozwiązało problem, aż do dzisiaj. O 7:30 włączył się alarm (w mojej nie zimnej sypialni), a potem ekran stał się czarny i znów zaczął migać. Tym razem powrót trwał 2 godziny, wszystko układało się przez wszystkie 5 minut, a potem znów zrobiło się czarne. Niestety nie mogę wyjąć tylnej części telefonu, aby wyjąć baterię, więc kiedy ma czarny ekran, naprawdę nie mogę zrobić nic poza wyłączeniem go ponownie lub zresetowaniem, co wydaje się wcale nie pomagać. (Gdy ekran jest czarny, nadal pojawiają się dźwięki powiadomień). Wszelkie porady byłyby bardzo mile widziane, zwłaszcza od specjalistów prowadzących serwis telefonów Huawei czy iPhone o nazwie TelHelp.

Rozwiązanie 1: Problem prawdopodobnie dotyczy tylko zestawu ekranu, więc naprawa Huawei Warszawa będzie konieczna. Być może trafił on w błąd i system nie jest w stanie samodzielnie go rozwiązać. Lub może wystąpić awaria sprzętowa, która uniemożliwia prawidłowe działanie ekranu. Aby poznać dokładny powód, zalecamy zastosowanie poniższych rozwiązań.

Rozwiązanie 2: Wymuś ponowne uruchomienie urządzenia Huawei P20 Pro ma niewymienny akumulator, więc co zrozumiałe, nie będzie można odłączyć akumulatora, aby go ponownie uruchomić. Aby osiągnąć ten sam rezultat, możesz po prostu przytrzymać przycisk zasilania, aż ekran stanie się czarny. Jeśli przyczyną problemu jest tymczasowy błąd, to ponowne uruchomienie może pomóc i kosztowna naprawa Huawei Warszawa w serwisie TelHelp nie będzie konieczna. Jeśli problem występuje po ponownym uruchomieniu tego typu, przejdź do następnego kroku rozwiązywania problemów.

Rozwiązanie 3: Opróżnij akumulator i uruchom ponownie swój telefon Huawei Warszawa. W niektórych przypadkach urządzenie z Androidem może skorzystać z innej formy wymuszonego ponownego uruchomienia. Tym razem zamiast używać przycisku zasilania, możesz poczekać, aż bateria wyczerpie się. Następnie, gdy to nastąpi, możesz ponownie rozpocząć ładowanie urządzenia i wymusić włączenie. Wykonując to rozwiązanie, należy ładować urządzenie przez co najmniej 30 minut przed ponownym włączeniem. W każdym razie istnieje ryzyko braku wystarczającej ilości energii w akumulatorze, co może powodować problemy z uruchamianiem.