Domy i mieszkania Ząbki – kup bezpośrednio od dewelopera!

Koszt zakupu domu, mieszkania Ząbki lub innej nieruchomości może być na pierwszy rzut oka przytłaczający. Ale dopiero gdy zaczniesz kupować dom, koszty zaczną rosnąć. Poniżej przedstawiamy wszystkie ukryte koszty, abyś mógł budżetować i mieć świadomość tego, co będzie dalej.

Koszt zakupu domu i mieszkania Ząbki:
1. Opłata skarbowa za mieszkania Ząbki. Jest to prawdopodobnie największy dodatkowy koszt zakupu domu. Opłata skarbowa może dodać wiele tysięcy funtów, nawet 7%, do kosztu zakupu domu. Opłata skarbowa to podatek rządowy od domów, który kosztuje 250 tysięcy złotych lub więcej. Kupujący po raz pierwszy są zwolnieni z podatku od pierwszych 300 000 GBP w przypadku nieruchomości o wartości do 500 tysięcy złotych. Ale obowiązują inne zasady i wyjątki. Zobacz nasz przewodnik na temat tego, ile kosztuje opłata skarbowa i kiedy muszę ją zapłacić, w tym kalkulator opłaty skarbowej.

2. Depozyt – 100% kredytów hipotecznych na mieszkania Ząbki należy już do przeszłości. Potrzebujesz depozytu, aby wypełnić lukę między tym, ile pożyczkodawca hipoteczny jest skłonny pożyczyć, a kosztem nieruchomości. Będziesz potrzebował co najmniej 5% wartości nieruchomości, którą chcesz kupić. Im większy depozyt, tym lepsze oferty hipoteczne na mieszkania w Ząbkach (tj. niższe stopy procentowe), do których będziesz mieć dostęp. Warto więc to maksymalizować. Przed zakupem warto uzyskać profesjonalną ankietę dotyczącą stanu konstrukcji i stanu budynku.

mieszkania ząbki