Odzież dla kobiet ciężarnych – jaka najlepiej wybrać?

Nigdzie nie jest napisane, że musisz wyczyścić część szafy na ubrania macierzyńskie. Z wyjątkiem kilku przedmiotów – i być może w ciągu ostatnich kilku miesięcy, prawda jest taka, że ​​jeśli robisz zakupy mądrze, możesz przedłużyć znaczną część odzieży, aby trwała od dziecka do dobrze po tym, jak twój mały orzech ziemny zadebiutował.

Co powinieneś mieć w swojej szafie, abyś mógł czują się komfortowo i wyglądają wspaniale bez względu na porę roku i rozmiar?
Odzież taka jak leginsy sprawdzi się najlepiej. Nigdy nie możesz się pomylić z dobrą parą (lub czterema) ciemnymi, elastycznymi legginsami. Wygodne w najbardziej rozdętych dniach, mogą również sprawić, że wyglądają lepiej, gdy są wpuszczone w buty. Podczas gdy na rynku dostępne są specjalne legginsy „macierzyńskie”, wiele matek twierdzi, że tak naprawdę nie ma takiej potrzeby. Możesz powiększyć zwykłe legginsy, aby uzyskać nieco więcej, i będziesz mógł z nich lepiej korzystać w dni po urodzeniu dziecka, kiedy twój kundel może nadal działać. Kiedy twój guz jest duży, po prostu potnij pasek poniżej, aby uzyskać większy komfort.

Tunika to odzież, która również sprawdzi Ci się świetnie. Trudno powiedzieć wystarczająco dużo wspaniałych rzeczy na temat tych oversize’owych topów, które uderzają poniżej bioder. (Wielu zatrzymuje się w połowie uda, ale zależy to od twojego wzrostu). Odzież taka tak tunika, ukryje co trzeba i zaradzi mnóstwem problemów z ciałem i brzuszkami, ale często mają piękne, wyszczuplające detale, takie jak rękawy do długości bransoletki, wentylowane boki i głębokie dekolty w kształcie litery V. Przed ciążą możesz nosić je jako sukienkę; w trakcie ciąży połącz go z legginsami lub załóż na obcisłe dżinsy. Po dziecku z pewnością docenisz dodatkowy pokój – a dodatkowo dodany materiał może zapewnić dyskretną osłonę podczas karmienia.