Gospodarstwo agroturystyczne Kościerzyna zaprasza – domki, kwatery, wyżywienie

Zrelaksowane ramiona, zaraźliwy śmiech i nowi, czworonożni przyjaciele – podczas wakacji na farmie lub w miejscu takim jak gospodarstwo agroturystyczne Kościerzyna nie będziesz potrzebować instruktora jogi, aby dać tobie i swojej rodzinie oderwanie się od zgiełku codziennego życia.

Jeśli zabierzesz dzieci na Gospodarstwo agroturystyczne Kościerzyna lub do jednej z farm gospodarzy, cała rodzina z pewnością będzie się dobrze bawić. Miłośnicy małych zwierząt mogą spędzać godziny na przytulaniu królików, karmieniu kur i ściganiu kóz (uważaj na telefony i spinki do włosów – kozy jedzą wszystko!). Mogą nawet jeździć konno lub prowadzić prawdziwy traktor.

Wiele gospodarstw agroturystycznych w Kościerzynie położonych jest w przepięknych krajobrazach kulturowych, które również zapewniają dobrą dawkę zen dla dorosłych. To samo spokojne i zebrane uczucie można znaleźć na letniej farmie w górach zwanej „seter” – małej, tradycyjnej chacie na obszarze, na którym farmerzy wypasają zwierzęta w okresie letnim, tak jak robili to od wieków. Owce, krowy i kozy nadal jeżdżą na obowiązkowe „letnie wakacje”, aby wypasać się, zwykle od maja do końca sierpnia. Gospodarstwo agroturystyczne Kościerzyna serdecznie zaprasza na wczasy dla całych rodzin!

Gospodarstwo agroturystyczne Kościerzyna