Awaryjne otwieranie mieszkań, zamków – szybko i bez szkody dla drzwi!

Ślusarz wykonujący awaryjne otwieranie mieszkań posiada pełny zestaw wytrychów z narzędziami do napinania, zestaw wytrychów, które mieszczą się w portfelu, dzięki czemu nigdy nie zostaniesz zablokowany, trzy przezroczyste zamki do nauki, przewodnik dla początkujących oraz futerał do przenoszenia zestaw wytrychów.

Przeźroczyste zamki treningowe – Rozwijaj swoje umiejętności i wyczucie, obserwując, jak wytrychy manipulują mechanizmami zamka. Kiedy wykonując awaryjne otwieranie mieszkań manipulujesz wytrychem, wyraźnie widzisz, co dzieje się w zamku. Świetne dla początkujących i doskonalących swoje umiejętności.

Przewodnik wybierania zamków – kieszonkowy przewodnik pobierania zamków dołączony do etui, który pomaga zrozumieć wybieranie zamków i rozpocząć podróż w kierunku mistrzostwa. Wysokiej jakości zestaw do otwierania zamków – wytrychy są wykonane ze stali wysokowęglowej z uchwytami ze stali nierdzewnej, co zapewnia długą żywotność i dobre wyczucie. Wysokiej jakości walizka, która pomieści wszystko w jednym miejscu, przywieziesz ze sobą na trening z przyjaciółmi lub na imprezę sportową.

Takie narzędzia to także idealny prezent – łatwe wejście w życie pełne zabawy i nauki. Zamki fascynowały ludzi od czasu ich wynalezienia, a teraz można odkryć tajemnicę. Sprowadzony z USA. Awaryjne otwieranie mieszkań i zamków to świetna zabawa, wyzwanie i bardzo satysfakcjonujące. Jest w tym pewna przewaga, która sprawia, że ​​jest również bardzo fajny. To to wspaniała umiejętność życiowa, która może się przydać, gdy jesteś zamknięty poza domem lub posesją. To również bardzo satysfakcjonujące, kiedy ty poradzi sobie z sytuacją, nie dzwoniąc do nikogo. Brak opłat, po prostu uporaj się z obecną sytuacją, awaryjnie otwórz mieszkanie i idź dalej.
awaryjne otwieranie mieszkań