Przewóz chorych do szpitala i z powrotem

Ambulanse czekają godzinami poza szpitalami wykonując przewóz chorych. Nawet po przybyciu do szpitala niektórzy ratownicy muszą czekać godzinami na zewnątrz, ponieważ szpitale często nie mają wystarczającej liczby łóżek, aby przyjąć pacjentów. „Czekamy minimum od dwóch do czterech godzin do szpitala, a teraz musimy jechać jeszcze dalej … potem czekać kolejne trzy godziny. Lokalne władze próbowały zachęcić opinię publiczną, aby nie dzwoniła pod numer 911, chyba że naprawdę tego potrzebuje.

Jednym z naszych największych wyzwań w tej chwili jest wyprowadzenie naszych karetek pogotowia ratunkowego, które będą oferowały ciągły przewóz chorych. Kiedy nasi ratownicy medyczni i ratownicy medyczni przewożą pacjenta na oddział ratunkowy, musi nastąpić przeniesienie opieki. Pacjenci, którzy są niestabilni lub nie mogą być bezpiecznie przeniesieni do poczekalni lub na krzesło, potrzebują łóżka w nagłych wypadkach wydział, do którego ma zostać przeniesiony.

A tych łóżek w tej chwili brakuje. I chociaż karetki wykonujące przewóz chorych czekają w szpitalach, jest ich mniej, aby odpowiedzieć na inne nadchodzące wezwania pod numer 911, co prowadzi do opóźnień w odpowiedzi.

Przewóz chorych