Płot, siatka ogrodzeniowa i słupki ogrodowe

Wybór nowego ogrodzenia do ogrodu nie jest łatwy. Zwłaszcza przy próbie rozważenia zalet i wad drewnianych i betonowych słupków ogrodzeniowych, a także siatek ogrodzeniowych. Musisz wziąć pod uwagę praktyczność, estetykę, krótko- i długoterminowe koszty oraz trwałość słupka ogrodzeniowego. A co jeśli powiemy Ci, że istnieje alternatywa dla drewnianych i betonowych słupków ogrodzeniowych? Alternatywa, która również ich przyćmiewa – siatka ogrodzeniowa z Limex, system słupków ogrodzeniowych ze stali ocynkowanej. W tym artykule porównamy drewno, beton i siatka ogrodzeniowa z Limex, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję dotyczącą nowego ogrodzenia. Ze względu na sam ciężar betonowych słupków ogrodzeniowych montaż zajmuje dużo czasu i wysiłku. Zwykle wymaga to dodatkowej pary lub dwóch rąk, aby zapewnić bezpieczną i wydajną pracę. Jeśli więc szybkość jest dla Ciebie ważnym czynnikiem, betonowe słupki na siatki ogrodzeniowe prawdopodobnie nie są dla Ciebie. Porównaj to z drewnianym systemem słupków ogrodzeniowych, a zauważysz niewielkie skrócenie czasu instalacji.

Czemu? Drewno jest nieco lżejsze niż beton, co oznacza, że ​​montaż ogrodzenia przy użyciu drewnianych słupków wymaga mniej wysiłku. Chociaż montaż jest nieco szybszy, drewniane słupki ogrodzeniowe nadal wymagają dwóch osób, aby uzyskać maksymalną wydajność. Podczas montażu system słupków ogrodzeniowych ze stali ocynkowanej wydmuchuje z wody zarówno betonowe, jak i drewniane słupki ogrodzeniowe.

Jak? Siatka ogrodzeniowa jest o 80% lżejsza od betonu. Dzięki temu cały proces instalacji jest wydajny i zajmuje tylko 1 osoba, co skraca czas instalacji. Oprócz szybkości instalacji, kompaktowa konstrukcja z siatki ogrodzeniowej łączy w sobie łatwość instalacji z bezpieczeństwem. Dzięki innowacyjnej konstrukcji od Limex paneli ogrodzeniowych nie można podnieść po zakończeniu instalacji, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo ogrodzenia.