Zamów z internetu eko pieluchy hurt!

W ostatnich latach eko pieluchy hurt wielokrotnego użytku przeszły długą drogę. Zamiast szpilek używa się zatrzasków, rzepów lub plastikowych klipsów i często występują one jako pielucha w jednym rozmiarze, która zmieści się przez kilka lat. Dostępna jest również gama kolorowych i modnych wzorów od marek.

Eko pieluchy hurt wielokrotnego użytku są również wolne od środków chemicznych i są tańsze niż pieluchy jednorazowe. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, a także są dostarczane z jednorazową lub zmywalną wkładką, której używasz do zbierania kupki dziecka. Przeczytaj więcej o wyborze pieluch wielokrotnego użytku tutaj. Alternatywnie możesz również zdecydować się na pieluchy biodegradowalne lub eko pieluchy hurt przyjazne dla środowiska.

Chociaż jednorazowe, rozkładają się krócej. Zawierają również mniej chemikaliów lub nie zawierają ich wcale i są wykonane z trwałych, przyjaznych dla środowiska materiałów, co oznacza, że ​​są delikatniejsze dla skóry Twojego dziecka i są lepsze dla środowiska. Przeczytaj więcej o kupowaniu biodegradowalnych pieluch jednorazowych tutaj. Jest mało prawdopodobne, że Twojemu dziecku skończą się pieluchy przed ukończeniem drugiego roku życia, więc jeśli jesteś niezdecydowana, masz mnóstwo czasu na znalezienie pieluch odpowiednich dla Twojego dziecka. Niektórzy rodzice wybierają typ i markę eko pieluch kupowanych hurtowo i trzymają się tego, ale inni uważają, że marka, która działa na jednym etapie, może nie być tak dobra na następnym.